Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data02/virt66914/domeenid/www.valvetec.ee/htdocs/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data02/virt66914/domeenid/www.valvetec.ee/htdocs/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data02/virt66914/domeenid/www.valvetec.ee/htdocs/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3684

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data02/virt66914/domeenid/www.valvetec.ee/htdocs/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php:2758) in /data02/virt66914/domeenid/www.valvetec.ee/htdocs/wp-content/themes/the-guardv2/functions.php on line 24
Valvetec -Valvesüsteemide projekteerimine, paigaldamine ja hooldus
Wait when page loaded

+372 588 11511

info@valvetec.ee

Paigaldus ja hooldus

Automatic smoke detector fire alarm head on the ceiling. The smo

Tulekahju - signalisatsiooni paigaldus ja hooldus

Valvetec paigaldab ja hooldab ATS-i ehk automaatset tulekahjusignalisatsioonisüsteemi. Tagame, et meie paigaldatud süsteemid vastavad seadusandlusest tulenevatele normidele.

turvasysteemid

Valvesüsteemide paigaldus ja hooldus

Valvetec pakub kvaliteet tervik valvelahendusi seadmete müügist kuni paigalduse ja hoolduseni.

valvetec_0002_Läbipääsusüsteemi-hooldus-1

Läbipääsusüsteemi paigaldus ja hooldus

Valvetec pakub töökindlaid ja turvalisi läbipääsusüsteeme, mis vähendavad nii tööaja kadu ning muudavad tööprotsessid efektiivseks ja kontrollitavateks.

valvetec_0000_Videovalvesüsteemi-hooldus-1

Videovalve paigaldus ja hooldus

Valvetec pakub vastavalt kliendi soovile erinevate lahenduste ja süsteemidega videovalve seadmeid paigaldusest kuni hoolduseni.

Teenused

valvetec_0002_side-ja-arvutivõrgud-1

Side- ja arvutivõrgud

Valvetec paigaldab ja ühendab side- ja arvutivõrke ja teostab erinevaid nõrkvoolutöid. Tasuta konsultatsioonid, võtke meiega ühendust.

valvetec_0003_Elektritööd-1

Elektritööd

Valvetec teostab elektritöid, mis on seotud hoonetega. Pakume teile täislahenduse alustades projekti koostamisest kuni teostuseni.

valvetec_0000_Valveseadmete-müük-1

Seadmete müük

Valvetec pakub vastavalt kliendi soovile erinevaid valve- ja tulekahjusüsteeme. Seadmed on tuntud kvaliteet tootjatelt nagu Paradox, Dahua jt.

valvetec_hindamine

Objekti hindamine

Soovime alati oma klientidele pakkuda ratsionaalseid lahendusi mõistliku hinna eest. Selleks tuleb meie projektijuht objektile reaalselt kohale, et anda hinnang ja koostada pakkumine. Objektide hindamine on tasuta.

Valige nimekirjast teenus ja saatke oma soov meile