Wait when page loaded

+372 58811511

info@valvetec.ee

Paigaldus ja hooldus

Tulekahjusüsteemid

Tulekahju - signalisatsiooni paigaldus ja hooldus

Valvetec paigaldab ja hooldab ATS-i. Automaatsed tulekahjusüsteemid. Tagame, et meie paigaldatud süsteemid vastavad seadusandlusest tulenevatele normidele.

turvasysteemid

Valvesüsteemide paigaldus ja hooldus

Valvetec pakub kvaliteet tervik valvelahendusi seadmete müügist kuni paigalduse ja hoolduseni.

valvetec_0002_Läbipääsusüsteemi-hooldus-1

Läbipääsusüsteemi paigaldus ja hooldus

Valvetec pakub töökindlaid ja turvalisi läbipääsusüsteeme, mis vähendavad nii tööaja kadu ning muudavad tööprotsessid efektiivseks ja kontrollitavateks.

Videovalvesüsteemid

Videovalve paigaldus ja hooldus

Valvetec pakub vastavalt kliendi soovile erinevate lahenduste ja süsteemidega videovalve seadmeid paigaldusest kuni hoolduseni.

Teenused

valvetec_0002_side-ja-arvutivõrgud-1

Side- ja arvutivõrgud

Valvetec paigaldab ja ühendab side- ja arvutivõrke ja teostab erinevaid nõrkvoolutöid. Tasuta konsultatsioonid, võtke meiega ühendust.

suitsueemaldussusteemid

Suitsueemaldus-süsteemid

Valvetec pakub lahendust suitsu ja kuumuse väljajuhtimiseks põlengu alalt, et temperatuur ei tõuseks ja püsiks piisavalt kõrge suitsuta tsoon.

videovalve paigaldus

Seadmete müük

Valvetec pakub vastavalt kliendi soovile erinevaid valve- ja tulekahjusüsteeme. Seadmed on tuntud kvaliteet tootjatelt nagu Paradox, Dahua jt.

objekti hindamine

Objekti hindamine

Soovime alati oma klientidele pakkuda ratsionaalseid lahendusi mõistliku hinna eest. Selleks tuleb meie projektijuht objektile reaalselt kohale, et anda hinnang ja koostada pakkumine. Objektide hindamine on tasuta.

Valige nimekirjast teenus ja saatke oma soov meile